ayhan altay

ANASAYFA

ÖZGEÇMİŞ

KÖŞE YAZILARIM

ARASIRA YAZDIKLARIM

YAZILARIM

ŞİİRLERİM

FOTO

GÖRSELLER

BANA YAZILANLAR

 

          

Ve bir gün elinde gitarıyla sınıfa girer o iyi kalpli dev Adam. Güzel bir tını duyar genç yürekler. Belki de orada tanışırlar Türkülerle. Dev Adamın gözleri ışıl ışıl , umut dolu geleceğe dair ve göz bebeklerinde masum çocuksu gülümseme; aynı bu resimdeki gibi.
Ve o gün bu gündür, Ordu'nun dereleri hala yukarı akar gönül gözümde :))

31 Ocak 2016

 

          ÇOCUKLARIN HER ZAMAN BİR İDOLÜ OLUR YA. BÜYÜYÜNCE ONUN GİBİ OLMAK İSTER. SAÇLARINI ONUN GİBİ TARAR. AYNI TARZDA GİYİNİR. BÜYÜYÜNCE ÖĞRETMEN OLMAK İSTİYORDUM SİZİ TANIDIKTAN SONRA. SİZİN GİBİ BIYIK BIRAKMAYI. MÜZİK DERSİNDE GİTAR ÇALIP EGE TÜRKÜLERİ "TESLİM OLMAYALIM HALİLİM NERELERE KAÇALIM..." SÖYLEMEK İSTİYORDUM. AMA BECEREMEDİM ÖĞRETMENİM. NE GİTARI ÇALABİLDİM, NE DE SİZİN KADAR GÜZEL BİR SESE SAHİBİM. BIYIKLARIMDA GÜR DEĞİL.

          TEKSTİL ÖĞRETMENLİĞİNİ BİTİRDİM AMA DEVLET KENDİ OKUTTUĞU ÖĞRENCİSİNİ KADRO YOK DİYE ATAMA YAPMIYOR ÖĞRETMENİM. AMA BUNLARDAN ÖNEMLİSİ ÖĞRETMENİM İDEOLÜME KAVUŞTUM. SİZİN İZİNİZDEN GİDİYORUM. İNSANLARI SEVİYORUM, YAŞAMAYI. DEĞER VERİYORUM İNSANLARA KARŞILIK BEKLEMEDEN. HER ZAMAN GÜLÜMSÜYORUM SİZİN GİBİ. ASIL İDEOLÜN DIŞ DA DEĞİL FİKİRDE KALPDE OLDUĞUNU ÖĞRENDİM ÖĞRETMENİM. İYİ Kİ VARSINIZ İYİ Kİ BİZLERİ OKUTTUNUZ. SİZİ ÇOK ÖZLEDİM.

          ŞİMDİ İSTANBULDAYIM. ÖZEL BİR TEKSTİL FİRMASINDA ÜRETİM SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞIYORUM SİZİN SAYENİZDE.

          İZMİR'E GELDİĞİMDE GÖRÜŞMEK ÜZERE SEVGİYLE KALMANIZ DİLEĞİ İLE.

          327 ÖMÜR GÖÇER :))

          Ocak 2007


install tracking codes
.